Sektörel Haber Merkezi Nedir

Sektörel kelimesi sözcük anlamı; bölüm, alan ya da kesim anlamındadır. Sektörel haber merkezi yaptığınız işin alanını, bölümünü tam anlamı ile anlatmaya hatta KOBİ ve esnafların firmalarının ürünlerini tanıtımını, başarı öyküsünü, kendilerinin hazırlamış olduğu sunumu ve konuşmaları ile reklam yapmaktır. Firmanın kuruluş tarihinden başlayarak günümüzde devam eden ürünün kalitesi, görseli, firmanın hizmet alanları kapsamlı bir şekilde anlatımı sağlanır. Kazancınızın artmasında sizi doğru yola emin adımlarla istediğiniz sonuca ulaşmanızı, yaptığınız işin detaylarını anlatacağınız, kendi lisanınızla ürünleriniz hakkında en doğru bilgileri müşterinize aktaracağınız ortamdır.

Sektörel Haber Merkezinin Amacı

Esnaf, KOBİ gibi firma sahipleri için hazırlanan tanıtım filmleri müşterinin istekleri, arzuları ve ihtiyaçlarını sağlayabilecek yeterliliklere göre yürütülen projedir. Sektörel haber merkezi tanıtım filminde firmanın tüm bilgileri, ürün çeşitliğini, kalitesi müşteriye sunulacak hizmet ve standartların büyük kitlelere hitap edebilecek görsel olarak yapılan reklamdır.

Sektörel haber merkezi tanıtım filmleri hazırlayarak firmaların görsel imajını oluşturur.

İş yerinizde ziyarette bulunup sizinle röportaj yapar, müşterilerinizin size sıklıkla soracağını düşündüğü soruların cevaplarını sizden alır ki ürünlerin müşteriler tarafından hizmet kalitesinin daha anlaşılabilir olmasını sağlar.

Yapmış olduğunuz röportajın sunduğunuz hizmetin göstergesi kabul edilebilecek titizlikle yapılır, buda sizi hedeflemiş olduğunuz yüksek potansiyele ulaştırır.

Sektörel Haber Merkezinin Faydaları

Firmaların, esnafların çekimleri yapıldığı gibi aynı zamanda katılmış oldukları etkinlikleri ve fuar stantları bu hizmete dahil eden sektörel haber merkezi, müşterilere ürünlerinin tanıtımını yaparken, sınır tanımadan ister firmanıza ister fuar veya etkinliğin yapıldığı alanlarda her koşulda müşteri ve esnafların birbirine ulaşmasını sağlayan kuvvetli bir bağdır. Sektörel haber merkezi ile yürütülen çalışmalar sonucu firmanızın reklamı sayesinde ismi daha fazla duyulmaya, tanınmaya, bilinmeye ve ürünlerinizin satışlarının hızla artmasının çoğalmasının başlamasına yardımcı olur.