Epson Etiketi Fiyatları

Etiket her firma için ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Son zamanların en çok kullanılan ürünlerinden biri olan epson etiket çeşitleri ile hızlı baskı sonucu alınmaktadır. Renkli barkod okuyucu özelliği bulunan bu etiket çeşitleri hem renkli hem de siyah beyaz şeklinde baskı almaktadır. Tamamen orjinal doffset ürünü olarak satışa sunulmaktadır. Renkli inkjet etiket yazıcı seçenekleri ile geniş kullanım ağı bulunan epson etiketleri ile son zamanların en iyi baskısını almak mümkündür. Kaliteli parlak yüzeyi sayesinde herhangi bir akma ya da solma durumları meydana gelmemektedir.

Parlak yüzeye sahip olan bu etiket çeşitleri plastik bazlı üretilmektedir. Sürekli form tasarımı sayesinde geniş kullanım alanları bulunmaktadır. Tasarlanan bu etiketlerin kenar yüzeylerinde 1.5 ve 2 mm şeklinde sağ ve sol kıvrımlar mevcuttur. Bu kıvrımlar farklı cihazlar için uyumlu olmasını sağlamaktadır. Etiketlerin cihaza rahat çıkarılıp takılması için bu sol ve sağ şerit kıvrımları büyük önem taşımaktadır. Etiket oldukça güçlü yapışkan yüzeye sahiptir. Bu yüzey sayesinde en kısa zamanda ürüne etiket yapıştırılarak yüksek kalitede sonuç alınmaktadır.

Epson Etiketi

Parlak Yüzeye Sahip Epson Etiketi

Parlak yüzeye sahip olan epson etiket modelleri her alanda kullanım imkanı sunmaktadır. Yüzeyinin bir tarafı parlak diğer tarafı ise yapışkanlı şekilde üretilmektedir. Doffset etiketleri şeklinde üretilen epson etiketi ile kaliteli baskılar alınmaktadır. Yüzeyinde yapılan baskı ile yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Uzun süreli kullanım imkanı sağlayan bu etiket çeşitleri üzerinde yapılan baskılar da solma gibi durumlar yaşanmamaktadır. En kaliteli baskı sonuçlarına ulaşmak isteyen kişiler sitemiz üzerinden hazırlanan kategorilere giriş yaparak epson etiket siparişi oluşturmaktadır.

Yırtılmaz Özelliği İle Kaliteli Epson Etiket Modelleri

Etiket çeşitleri için yırtılmaz özellikleri oldukça önemlidir. Son dönemlerin en ihtiyaç duyulan ürünlerinden biri olan etiket çeşitleri tasarlanan yazıcı ve kullanım alanlarına göre uygun olan cihazlar için hizmet vermektedir. Parlak yüzeye sahip olan bu etiket çeşitleri dayanıklı ve yırtılmaz özelliğine sahiptir. Kenarlarının kıvrımlı olması ile her cihaz için kolay takılıp çıkarılmaktadır. Yapışkanlık seviyesi oldukça yüksek olan bu etiket çeşitleri her yüzey için tam uyum sağlamaktadır. Renkli barkod yazıcıları ile tasarlanan bu etiketlerde hiçbir solma ve akma durumu yaşanmamaktadır.

İnkjet Etiket Yazıcıları İçin Özel Etiket Seçenekleri

Plastik bazlı üretilen inkjet etiket çeşitleri su ile temasında bile baskıyı korumaktadır. Yapılan baskı uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır. Böylelikle ürün üzerinde yapılan baskılarda herhangi bir solma ya da askı akması yaşanmamaktadır.